Lokalita

GH Kempinski je situovaný na južnej strane jazera Štrbské pleso. Je to päťhviezdičkový hotel s 98 izbami najvyššieho štandardu a so SPA.

Charakteristika projektu

GH Kempinski sa nachádza v rekonštruovaných budovách bývalých Kúpeľov Štrbské Pleso Kriváň, Hviezdoslav a Jánošík. Jednotlivé budovy sú prepojené technickou chodbou. Z jednotlivých budov sa dá dostať do SPA suchou nohou.

Rozsah služieb

Pre GH Kempinski zabezpečujeme nasledujúce služby:

 

24-hodinové dispečerské pracovisko:

 

  • riadenie a obsluha všetkých podporných technologických zariadení,

 

ďalšie služby:

 

  • predpísané kontroly technologických zariadení SHZ, EPS, DA,
  • energetický manažment,
  • zimná a letná údržba komunikácií,
  • služby záhradníka.

 

Cieľom služby je zaistiť nižšiu poruchovosť, dlhšiu životnosť a funkčnosť technických a technologických zariadení, aby sa hotel venoval len svojmu core biznisu, ktorým je plná pozornosť hosťovi. Súčasťou povinností správcu je plánovanie údržby – rozpis pravidelnej preventívnej údržby v pravidelných časových intervaloch. Naším hlavným zámerom je mať spokojných klientov. Ide o dosiahnutie harmónie v ich vzťahu a ponúknutie profesionálnych, komplexných a komfortných služieb. Preto sú naše služby a ich zlepšovanie a rozširovanie podriadené tomuto cieľu a zároveň sa ochotne prispôsobujeme individuálnym špecifickým požiadavkám. Naši zamestnanci disponujú potrebným vzdelaním a dlhoročnou praxou v odbore a zároveň neustále zvyšujú svoje schopnosti pomocou odborných školení, aby dokázali progresívne a efektívne poskytovať kvalitnejšie služby. Vďaka profesionálnym interným a externým pracovníkom poskytujeme odborné poradenstvo v prevádzkovej a technickej oblasti.